• gabinet@ecoclinic.com.pl
  • |
  • tel. 535 088 808

Co nas wyróżnia

                        Nasze kosmetyki, farby do włosów, są nie tylko przyjazne środowisku, skórze, włosom ale dzięki technologii ich produkcji, są bardziej skuteczne. Chodzi bowiem o to, aby w produktach uzyskać cząstki substancji aktywnych na tyle małe, by mogły one pokonać barierę naskórka, czy włosa. Dzięki czemu pobudzą procesy odnowy w głębszych warstwach naszego ciała. Poza tym działanie kosmetyków naturalnych koncentruje się na przywróceniu równowagi w skórze i wsparciu jej naturalnych funkcji oraz regeneracji.

                          Eko kosmetyki - certyfikowane kosmetyki organiczne, uzyskane ze ściśle wyselekcjonowanych, naturalnych komponentów.
Dostępne u nas bio kosmetyki powstają w większości na bazie ekstraktów z roślin, dzięki czemu nie podrażniają skóry i doskonale się wchłaniają.
 Naturalne surowce są przyswajane przez organizm, pielęgnują skórę i ulegają biodegradacji w przeciwieństwie do syntetycznych substancji, które często magazynują się m.in. w wątrobie, nerkach czy węzłach chłonnych.
Dzięki dużej zawartości aktywnych, naturalnych substancji Nasze kosmetyki mają korzystne działanie na organizm ludzki. Surowce te posiadają właściwości antyoksydacyjne, wspomagają regenerację skóry i włosów oraz działają hamująco na proces starzenia. Przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia skóry, dzięki nim staje się ona bardziej elastyczna, włosy są mocne i błyszczące.
Jeżeli  interesujemy się ekologicznym stylem życia, ekologiczne kosmetyki powinny być oczywistym wyborem. Osobom, które dopiero zaczynają myśleć o wprowadzeniu przyjaznych dla środowiska zmian w swoim życiu, polecam wypróbowanie kilku certyfikowanych preparatów.                     

Laser diodowy do usuwania owłosienia Katowice

Usuwanie owłosienia laserowo Katowice

Zabiegi kosmetyczne profesjonalnie Katowice

 

Opinie klientów

Cudowne miejsce, idealne dla relaksu szczegolnie po dniu pracy. Goraco polecam!

Nina

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię

Salon kosmetyczny Katowice - Eco Clinic / Mapa strony / Agencja marketingu internetowego Agencja Sfeo


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /ecoclinic/core/i18n/i18n.php on line 47