• gabinet@ecoclinic.com.pl
  • |
  • tel. 535 088 808

Co nas wyróżnia

                        Nasze kosmetyki, farby do włosów, są nie tylko przyjazne środowisku, skórze, włosom ale dzięki technologii ich produkcji, są bardziej skuteczne. Chodzi bowiem o to, aby w produktach uzyskać cząstki substancji aktywnych na tyle małe, by mogły one pokonać barierę naskórka, czy włosa. Dzięki czemu pobudzą procesy odnowy w głębszych warstwach naszego ciała. Poza tym działanie kosmetyków naturalnych koncentruje się na przywróceniu równowagi w skórze i wsparciu jej naturalnych funkcji oraz regeneracji.

                          Eko kosmetyki - certyfikowane kosmetyki organiczne, uzyskane ze ściśle wyselekcjonowanych, naturalnych komponentów.
Dostępne u nas bio kosmetyki powstają w większości na bazie ekstraktów z roślin, dzięki czemu nie podrażniają skóry i doskonale się wchłaniają.
 Naturalne surowce są przyswajane przez organizm, pielęgnują skórę i ulegają biodegradacji w przeciwieństwie do syntetycznych substancji, które często magazynują się m.in. w wątrobie, nerkach czy węzłach chłonnych.
Dzięki dużej zawartości aktywnych, naturalnych substancji Nasze kosmetyki mają korzystne działanie na organizm ludzki. Surowce te posiadają właściwości antyoksydacyjne, wspomagają regenerację skóry i włosów oraz działają hamująco na proces starzenia. Przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia skóry, dzięki nim staje się ona bardziej elastyczna, włosy są mocne i błyszczące.
Jeżeli  interesujemy się ekologicznym stylem życia, ekologiczne kosmetyki powinny być oczywistym wyborem. Osobom, które dopiero zaczynają myśleć o wprowadzeniu przyjaznych dla środowiska zmian w swoim życiu, polecam wypróbowanie kilku certyfikowanych preparatów.                     

Laser diodowy do usuwania owłosienia Katowice

Usuwanie owłosienia laserowo Katowice

Zabiegi kosmetyczne profesjonalnie Katowice

 

Opinie klientów

Czysto, profesjonalnie , frontem do klienta . Jestem bardzo zadowolona , polecam salon. A moje paznokcie - super !

Grażyna M.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię

Salon kosmetyczny Katowice - Eco Clinic / Mapa strony / Agencja marketingu internetowego Agencja Sfeo


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /ecoclinic/core/i18n/i18n.php on line 47