• gabinet@ecoclinic.com.pl
  • |
  • tel. 535 088 808

Mikołaj Androszczuk-Kręgarz, terapeuta manualny:

Mikołaj Androszczuk-Kręgarz, terapeuta manualny:

W naszym gabinecie gościmy znanego ukraińskiego kręgarza, masażystę oraz naturoterapeute Mikołaja Androszczuk .

Ma już na swoim koncie wiele “naprawionych” kręgosłupów i nie tylko. Możemy się pochwalić, iż z wielu gabinetów na Śląsku wybrał Nas do prowadzenia swoich praktyk. Mikołaj jeździ po całej Polsce i pomaga ludziom dla których ortopedzi i chirurdzy rozkładają ręce. Nasz gość posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie i nie raz byliśmy świadkami “cudownego” uleczenia, gdzie diagnoza wskazywała na konieczność przeprowadzenia operacji, która zawsze wiąże się z ryzykiem.

 

Pamiętajmy, iż kręgosłup to nie tylko rusztowanie podtrzymujące nasze ciało, ale jeszcze tunel wytworzony z kręgów, wewnątrz którego znajduje się rdzeń kręgowy.

Odchodzące od niego włókna nerwowe łączą się ze wszystkimi organami naszego ciała. To właśnie dzięki nim mózg steruje pracą wszystkich części organizmu; od oka po kciuk. Cały ten system ulega awarii, gdy tylko jeden z kręgów nie znajduje się na swoim miejscu. Wtedy, gdy impulsy nerwowe nie są już tak sprawnie przekazywane do narządów, pojawiają się różne dolegliwości.

W takich momentach trzeba za pomocą różnych technik "na nowo" ustawić kręgi i przywrócić ruchomość stawów kręgosłupa, by kręgi nie uciskały zakończeń nerwowych.

 

Dzisiejszy siedzący styl życia, bez względu na pracę, powoduje zmiany zwyrodnieniowe w naszym układzie kostnym. Dlatego tak ważne jest, aby choć raz na jakiś czas doprowadzić kręgosłup do stanu właściwego. Porozbijać "zwapnienia", które przez brak ruchu zagościły w naszych stawach.

 

 

Przykład dokonań Pana Mikołaja: 

 

Kobieta miała o cały palec krótszą nogę, jeździła po lekarzach to powiedzieli, że ma sobie wkładki kupić, oczywiście po jakimś czasie pojawiły się bóle najpierw w kolanie później w biodrze. Mikołajowi zajęło to 10 minut.

 

 

Salon kosmetyczny Katowice - Eco Clinic / Mapa strony / Agencja marketingu internetowego Agencja Sfeo


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /ecoclinic/core/i18n/i18n.php on line 47